OK

Personale

Vi er på nuværende tidspunkt 30 ansatte i Odense Låseservice fordelt på vore 4 afdelinger. Alle vores ansatte er meget kompetente inden for deres fag, og de står klar til at hjælpe vores kunder på bedst mulig vis.

Direktion

Martin Løvdal Jensen

Adm. direktør

martin@laas.dk

Thomas Løvdal Mortensen

Produktions direktør

thomas@laas.dk

Odense


Butik

Steffen Jensen

Butikschef

bs@laas.dk

Nicholai Pedersen

Butik / Lager

np@laas.dk

Jens Skovgaard

Butik / Sikringstekniker

js@laas.dk

Helle Rosgaard

Butik

Sikringsteknikere

Jeppe Lønnerup

Sikringstekniker

Jens Erik Nielsen

Sikringstekniker

Erik Liljendal

Sikringstekniker

Steen Nielsen

Sikringstekniker

Christian Vang

Sikringstekniker

Jimmi Madsen

Sikringstekniker

Peder Toftgaard

Sikringstekniker

Anders Kingo

Sikringstekniker

Kontor

Lisbeth Christensen

Booking / Kontor

kontor@laas.dk

Birthe Løvdal Jensen

Booking / Butik

np@laas.dk

Tine Bækkelund

Booking

tine@laas.dk

System

Pia Christensen

Systemafd. / Kontor

system@laas.dk

Susanne Hofstedt

Systemafd.

Birte Pedersen

Systemafd.

Nyborg


Butik

Stefan Jensen

Afdelingsleder

stefan@laas.dk

Mogens Jensen

Butik

Sikringsteknikere

Michael Sørensen

Sikringstekniker

Dan Mortensen

Sikringstekniker

Svendborg


Butik

Karl-Johann Nadolny

Afdelingsleder

kj@laas.dk

Sikringsteknikere

Martin Bang

Sikringstekniker

Frands Gade

Sikringstekniker

Fredericia


Produktions Direktør & Butik

Thomas Løvdal Mortensen

Produktions direktør

Sikringsteknikere

Peter Sigersted

Sikringstekniker